Víkendové pobyty Tisk Email
Na naší farmě pro vás můžeme zorganizovat zajímavé tématické pobyty:


Zabíjačkový víkend
- akce pro skupiny, kdy si užijete nejen pravou zabíjačku, včetně jelítek a tlačenky, ale domů si odvezete naporcované maso a čerstvě vyškvařené sádlo...
Více informací v samostatném článku Zabíjačkové hody.

Pobyty pro dětské skupiny - organizujeme pobyty zaměřené na děti, vždy s nějakou rukodělnou nebo výletnickou činností. Během roku jsou pobyty velikonoční, letní-výletní a na podzim s výtvarnou dílnou. Nabízíme také jednodenní aktivity pro příměstské tábory z okolí.

 


         

 

Pobyty pro rodiče s dětmi - děti se u nás dozví, kde se vezme mléko, jak se pasou ovečky i to, co se udělá s ostříhanou vlnou. Všechny tyto aktivity je možné si vyzkoušet a věřte, že upříst nitku na kolovrátku mají problém i dospělí...

Pro děti je k dispozici dětské hřiště - skluzavka, houpačka, dřevěné kostky, pískoviště nebo strážní věž. 

 

 

 

Originál agroturistika - to jsou pomocné práce na farmě. Takže pro ty co mají zájem je připravená bylinková zahrádka, která se pleje a pleje a ... taky se v létě obrací seno (protože máme pozemky v přírodní chráněné lokalitě a nesmí se tam traktorem), řeže a štípá dřevo a spousta dalších věcí. Veškeré tyto aktivity je dobré předem telefonicky dohodnout a většinou se organizují pro větší skupiny.Veškeré aktivity umíme kombinovat s poznáváním okolí pěšky i na kole a s dalšími vzdělávacími akcemi jako je zpracování ovčí vlny tradiční technikou nebo zpracování mléka a výroba sýrů.

 


V okolních lesích můžete v sezóně sbírat houby, maliny a pokud máte dost trpělivosti, tak i borůvky a brusinky.

 

 

 

Ani zima na farmě není úplně marná. Procházky, sněhové dovádění a možné využití svažitého terénu v okolí farmy k dětským radovánkám.